Žíznivý dromedár

Blog

zahradka Aktuality

Otevřená zahrádka a 10° Mandarinka na čepu!

Otevřeli jsme pro Vás zahrádku a na oslavu jsme připravili naši 10° Mandarinkovou! K tomu nově v nabídce bramboráčky, placičky, žebra a další novinky!

20211022_173227-01 Aktuality

Red ALE

Nově jsme pro Vás uvařili podzimní speciál Red ALE 12°.

letni_ejlik_orez Aktuality

10° Letní ejlík na čepu!

Zdravíme všechny milovníky piva!

Připravili jsme pro Vás skvělé letní osvěžení v podání v podobě letního ejlíku desítky! Přijďte ochutnat náš speciál, dát si k tomu něco malého k snědku a užít si léta na zahrádce, nebo v klimatizované restauraci 😊

Chytrý kvíz Ostrava

Chytrý kvíz Ostrava

Chcete si užít nejen dobrého piva, ale i trochu zábavy? Neváhejte si přijít zahrát Chytrý kvíz do našeho minipivovaru! Každý čtvrtek od 19:00 se u nás koná zábavná soutěž Chytrý kvíz o ceny z našeho pivovaru! Pokud chcete mít jistotu místa, napište do skupiny https://www.facebook.com/groups/1729024823901493 a moderátor Vám ochotně vše vysvětlí a pomůže smile

sipky-uvod Aktuality

Šipkový turnaj 28.12.2021

Srdečně Vás zveme na turnaj pořádáný Žíznivým dromedárem!

Salónek

Salónek

Oslava, večírek, firemní posezení? Přijďte k nám!Vše za Vás vyřeší Žíznivý Dromedár v našem salónku pro 40 lidí kde můžete mít k dispozici šipky, televizi a příjemný personál! Zajistíme naše vinikají pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje, možnost zařídit raut, nebo naši aktuální nabídku pochutin a jídel! V případě speciálních požadavků nás klidně kontaktujte a společně vymyslíme akci podle Vašich představ.

V Hrabůvce udělali z ponorky oázu, kde se usadil Žíznivý dromedár

V Hrabůvce udělali z ponorky oázu, kde se usadil Žíznivý dromedár

Nadšenců, kteří mají nápad a odvahu založit vlastní pivovárek, je v našem kraji pořád dost. Potvrzuje to i příběh Zbyňka Závodníka a Jiřího Hrubého, dvou kamarádů, kteří během listopadu otevřeli v Ostravě-Hrabůvce nový minipivovar s názvem Žíznivý dromedár.

Kontakty

Žíznivý dromedár - Minipivovar
Alberta Kučery 1274/14
Ostrava - Hrabůvka, 700 30
+420 722 932 385

Sledujte nás

Image

Navštivte nás

Pondělí - Neděle
@ 15:00 až 22:00 Dle aktuální situace i déle :-)